Baleríny a mokasíny


Snáď žiadny iný typ dámskej obuvi nezaznamenal v posledných rokoch taký boom ako balerínky! Že vám stále chýbajú v botníku?

Tak začnite uvažovať o ich kúpe. Ide totiž o všestrannú obuv, ktorú využijete ako vo voľnom čase, tak do práce, ale taktiež i na spoločenské udalosti. Hlavne ak nemáte rada podpätky. Balerínky sú väčšinou nízke ploché topánky s guľatou špičkou. Sú pohodlné, mladistvé a vďaka zaujímavým ozdobným detailom (mašle, nášivky) neskutočne trendové.


 
     style="display:block"
     data-ad-client="ca-pub-2667043411110095"
     data-ad-slot="2824781460"
     data-ad-format="auto">

Mokasíny sú nestarnúcim typom obuvi, ktorý snáď nikdy nevýde úplne z módy. Rovnako ako balerínky, i oni sa vyznačujú všestranným použitím a môžu ich nosiť ako ženy, tak aj muži. Mokasíny boli pôvodne indiánkou obuvou. Sú to vlastne poltopánky, ktoré sa veľmi pohodlne obúvajú. Väčšinou totiž nemajú šnurovanie a keď už ho majú, tak skôr len pre ozdobu. Túto športovo-elegantnú obuv využijete na vychádzky i do mesta, k sukni i k nohaviciam. Stačí si len vybrať správny model zo širokej ponuky predajcov.Surf.sk Smog.sk Pozri.sk - vyhľadávač Topindex.sk