Dámske čižmy


Dámske čižmy

Čižmy môžeme bez obáv označiť za kráľovnú zimnej obuvi. Medzi ženami sú v tomto období najobľúbenejším doplnkom, ktorý spoľahlivo zahreje premrznuté nôžky a naviac štýlovo zvýraznia celý zimný outfit. Dajú sa nosiť ako k sukni, tak k nohaviciam. Obzvlášť trendy je natiahnuť si čižmy na úzke džínsy.

V obchodoch dnes môžeme vyberať z najrôznejších dizajnov, materiálov a hlavne výšky čižiem. Nosia sa najnižšie kotníkové, klasické pod kolená, ale vracia sa i výška nad kolená. Vyberať môžete čižmy s rôznymi typmi podpätkov – ihlovými, nižšími a masívnejšími, alebo športové čižmy bez podpätkov. Čo sa týka materiálu, asi najlepšou voľbou naďalej zostáva pravá koža. Hitom sa však stali semišové čižmy, ktoré využijete i pri nižších teplotách.

 

Nezabúdajte, že v čižmách prechodíte značnú časť zimy, preto pri nákupe zohľadnite okrem estetickej stránke i kvalitu vyhotovenia a pohodlnosť.

Najnovšie módne trendy sú jasné – čím menej všedná farba čižiem, tým lepšie. A aby ste sa v čižmách cítili výnimočne, môžete si vybrať čižmy s rôznymi ozdobnými aplikáciami. Či už kožušinou, alebo štýlovým šnurovaním.


Žiaden muž neostatne chladný pri pohľade na ženu, ktorá je štýlovo oblečená a jej nohy zdobia krásne čižmy. Vhodne zvolené čižmy dodajú každej žene potrebnú dávku sex-appelu a zmyselnosti, čo pôsobí ako magnet na osoby opačného pohlavia. Preto sa bez dámskych čižiem v zimnom období nezaobíde žiadna žena. Sú veľmi praktické a variabilné.Surf.sk Smog.sk Pozri.sk - vyhľadávač Topindex.sk